Kulturní a jiné dění v obci

Zasílání novinek

Jak jste si mnozí všimli, obecní stránky prošly začátkem března redesignem. Nově byly stránky rozděleny do čtyřech hlavních menu - obec, úřad, život v obci a dotace. Na hlavní stránce Vás aktuality upozorní na nové články umístěné kdekoliv na webu, na novinky z úřední desky a v levém sloupci jsou ikony - prokliky na důležité weby či články. První je momentálně proklik na koronavirus, kde jsou umisťovány informace obdržené z krizových štábů a jiných institucí. Proklikem pod ním se dostanete do přehledu posledních hlášení místním rozhlasem. Zde si můžete vybrat hlášení, které Vás zajímá a znovu si jej přehrát. Poslední proklik, který zmíním se týká odběru zpráv z úřadu. Odkaz naleznete také v menu Obec - poslední záložka. 

Zasílání novinek
Pokud se zaregistrujete, budete dostávat informace týkající se chodu obce formou e-mailu nebo SMS. Sami si určíte, o jaký druh informací máte zájem. Je nezbytně nutné mít e-mail, který je zároveň jedinečným identifikátorem, což znamená, že na jeden e-mail se může zaregistrovat jedna osoba. Může se stát, že chcete dostávat informace formou SMS, ale nemáte e-mail. V tom případě zajděte na úřad v úředních hodinách a společně vše vyřídíme.

Při registraci si zvolíte heslo. Po dokončení registrace se přihlašte do svého účtu a vyberte si okruh zájmu a formu informování. Jak to bude probíhat? Zvolíte-li formu e-mailu, vždy, když bude do okruhu Vašeho zájmu vložen nový přísvěvek, odešle se Vám automaticky na zvolený e-mail. Pokud zvolíte formu SMS, budou Vám zasílány stručné a výstižné zprávy. Tyto zprávy jsou odesílány "ručně". Automaticky je přednastaveno zaslání každé novinky (příspěvku) na webu na Váš e-mail. Toto nastavení můžete samozřejmě změnit a dále můžete dostávat informace týkající se kulturního života v obci a o důležitých skutečnostech jako je výpadek elektrického proudu, změna svozu tuhého domovního odpadu atd.